przedszkole szkolaspoleczna.pl

Przedszkole Społeczne w Świdnicy Akademia Przedszkolaka

OVERVIEW

The web page przedszkole.szkolaspoleczna.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have crawled twenty pages inside the web page przedszkole.szkolaspoleczna.pl and found one website associating themselves with przedszkole.szkolaspoleczna.pl.

PRZEDSZKOLE.SZKOLASPOLECZNA.PL TRAFFIC

The web page przedszkole.szkolaspoleczna.pl is seeing variant levels of traffic in the past the year.
Traffic for przedszkole.szkolaspoleczna.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole.szkolaspoleczna.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole.szkolaspoleczna.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE.SZKOLASPOLECZNA.PL

Szkoła i Przedszkole Społeczne w Świdnicy

Szukasz najlepszego przedszkola w Świdnicy? Odwiedź nasze Społeczne Przedszkole. U nas twoje dziecko rozwinie swoje talenty, rozpocznie naukę języka angielskiego i migowego, odkryje z nami tajemnice świata pod opieką najsympatyczniejszych nauczycielek. Tel 74 852 43 75. Tel 74 852 43 75.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE.SZKOLASPOLECZNA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole.szkolaspoleczna.pl Mobile Screenshot of przedszkole.szkolaspoleczna.pl Tablet Screenshot of przedszkole.szkolaspoleczna.pl

PRZEDSZKOLE.SZKOLASPOLECZNA.PL SERVER

Our crawlers caught that a lone root page on przedszkole.szkolaspoleczna.pl took three thousand one hundred and thirteen milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
195.149.225.132

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We caught that przedszkole.szkolaspoleczna.pl is employing the Apache operating system.

Przedszkole Społeczne w Świdnicy Akademia Przedszkolaka

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page has the following in the web page, "Tel 74 852 43 75." I saw that the web page also stated " ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ." They also said " Piątek, 19 czerwca 2015. Środa, 17 czerwca 2015. ROZSTRZYGNIĘCIE I POWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ. Środa, 17 czerwca 2015. II POWIATOWA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA PRZEDSZKOLAKÓW. Czwartek, 14 maja 2015. Czwartek, 14 maja 2015. Czwartek, 14 maja 2015. NASZE WRAŻENIA PO TURNIEJU SPORTOWYM. Czwartek, 14 maja 2015." The meta header had przedszkole as the first optimized keyword. This keyword is followed by przedszkole społeczne, przedszkole świdnica, and przedszkole społeczne świdnica which isn't as important as przedszkole. The other words przedszkole.szkolaspoleczna.pl uses is akademia przedszkolaka.

SEE SUBSEQUENT WEB PAGES

Gminne Przedszkole w Tarnowcu - Strona główna

Statut Gminnego Przedszkola w Tarnowcu. Dokumenty regulujące zasady bezpieczeństwa w przedszkolu. 8222;Wszystkiego co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się. W przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć.

Przedszkole Jaś i Małgosia w Toruniu

Mamy dla Państwa dobrą wiadomość! Zgodnie z planem rozbudowy przedszkola i dostosowywaniem oferty placówki do potrzeb rozwojowych dzieci, uruchomiliśmy nową salę do zajęć edukacyjnych. Sala dla naszych najstarszych przedszkolaków i jej wyposażenie zapewnią możliwość pełnego, intelektualnego rozwoju dzieci. Mamy nadzieję, że nasze starania znajdą w Państwu pełne poparcie i zadowolą naszych Milusińskich. Przedszkole usytuowane jest na pół hektarowej działce .

Aktualności

Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji składamy wszystkim Szanownym Rodzicom i Drogim Przedszkolakom serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i szczere życzenia udanego wypoczynku. Życzymy dobrego zdrowia i niczym niezmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód. Miejskiego Przedszkola z Odziałem Małego Dziecka.